Točka v izenačeni tekmi

RK Ajdovščina : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 30:30 (10:12)
ajdovscina skofljica fotoprimozbrecelj59

V soboto zvečer je bila v Ajdovščini odigrana zadnja domača tekma v 1.B državni ligi v tem koledarskem letu. Sinovi burje so se sicer požrtvovalno borili, za kar so bili nagrajeni z zasluženo točko. V izenačeni tekmi, v kateri so gostje vodili največ za dva gola, domači pa za enega, je bil rezultat kar 22 krat izenačen. 

Ekipa RK Ajdovščine je pod vodstvom trenerja Branka Lebana in vodje moštva Mihe Mohorčiča nastopila v naslednji postavi:

Velikonja Matija 5, Koren Janez 3, Polanc Miha, Svetik Jani 11 (4), Peljhan Marko 5, Marc Jan, Vidic Patrick, Pelicon Domen 1, Vašič David, Masilo Tilen, Bizjak Žan, Bratina Luka, Breznikar Bor 2, Tunanovič Jan 3, Krauthaker Brane.

ajdovscina skofljica fotoprimozbrecelj80Razen začetnega vodstva z 1:0, so skoraj celotni prvi polčas za gol ali dva vodili gostje. Rezltat polčasa je bil 10:12. Drugi polčas so Sinovi burje hitro izenačili, a so gostje vse do 48. minute povedli. A Ajdovci so vedno izenačili, v 50. minuti pa z golom Peljhan Marka tudi drugič povedli (24:23). Nato so bili do konca tekme vedno v prednosti za zadetek, a je gostom vedno uspelo izenačiti, tudi za končni izid 30:30.

V soboto sledi še zadnja tekma v letu 2018, naši gostujejo na Ptuju pri tamkajšnji Dravi.

Fotogalerija s tekme (foto: Primož Brecelj)

Plakat SP 32

WithU2

Kontakt

  • Rokometni klub Ajdovščina
  • Tovarniška cesta 7, p.p. 90,
  • 5270 Ajdovščina, Slovenija
  • Tel: +386 41 507 703
  • Fax: +386 5 368 90 39
  • Email:   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
  •                Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Mladi pozor!

slide22

Pridružite se nam !!!