Poraz v domači dvorani, Slovan premočan

RK Ajdovščina : RD LL Grosist Slovan 21:28 (8:16)
ajdovscina slovan fotoprimozbrecelj50

V soboto zvečer je bila v Ajdovščini odigrana tekma sedmega kroga prvenstva v 1.B državni ligi. Sinovi burje so se sicer požrtvovalno borili, a je bila gostujoča ekipa tokrat premočan nasprotnik. Tako so točke domov zasluženo odnesli Ljubljančani. 

Ekipa RK Ajdovščine je pod vodstvom trenerja Branka Lebana in vodje moštva Jurka Pergarja nastopila v naslednji postavi:

Velikonja Matija 1, Koren Janez 1, Svetik Jani 2, Vidic Patrick 2, Stanič Luka, Pelicon Domen, Masilo Tilen, Bizjak Žan 1, Bratina Luka 4 (2), Breznikar Bor 3, Bratina Luka 1, Tunanovič Jan 2, Koren Matic 4, Volk Luka, Krauthaker Brane.

ajdovscina slovan fotoprimozbrecelj40Do osme minute in rezultata 4:4 so se Sinovi burje še nekako upirali favoriziranim gostom, nato pa naredili več nepotrebnih napak. Gostje so z delnim izidom 1:9 ušli na zanesljivo prednost in tekma je bila odločena. Polčas se je končal z 8:16.

Drugi polčas je potekal v bolj izenačeni igri, saj so Ajdovci do konca tekme razliko celo znižali.

V petek ob 20.00 sledi že naslednja domača tekma, saj bodo Sinovi burje gostili Mokerc z Iga.

Fotogalerija s tekme (foto: Primož Brecelj)

 

Plakat SP 32

WithU2

Kontakt

  • Rokometni klub Ajdovščina
  • Tovarniška cesta 7, p.p. 90,
  • 5270 Ajdovščina, Slovenija
  • Tel: +386 41 507 703
  • Fax: +386 5 368 90 39
  • Email:   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
  •                Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Mladi pozor!

slide22

Pridružite se nam !!!