Nova zmaga za utrditev 2. mesta

RK Ajdovščina : RK Sevnica 31:28 (14:13)
rk ajdovscina rk sevnica 55

V soboto zvečer se je na ajdovskih Policah odigrana tekma 15. kroga v 2. državni ligi.

Ekipa RK Ajdovščine je pod vodstvom trenerja Branka Lebana in vodje moštva Robija Žorža nastopila v naslednji postavi:

Štrancar Matevž 1, Velikonja Matija 7, Polanc Miha, Svetik Jani, Peljhan Marko, Vidic Patrik 1, Stanič Luka, Pelicon Domen 4 (4), Koren Matic 7, Gregorc Luka, Masilo Tilen 2, Bizjak Žan 1, Žbogar Jan 4, Krauthaker Brane, Bratina Luka 4.

rk ajdovscina rk sevnica 59Prvi polčas je potekal v izenačeni igri, čeprav so naši v 10. minuti po golu Tilna Masila povedli z 7:3. Gostje so se s požrtvovalno igro vrnili z delnim izidom 1:4 v zadnjih sedmih minutah ter celo izenačili na 13. Rezultat polčasa je z zadetkom iz sedemmetrovke postavil Domen Pelicon, ki tokrat ni igral, saj še čuti poškodbo kolena.

Drugi polčas je potekal v naši rahli pobudi, a so se mladi gostje dobro upirali. in domačim dihali za ovratnik. Nato se je v domačih vratih razbranil najboljši igralec tekme, veteran v vratih Brane Krauthaker, ki jerk ajdovscina rk sevnica 47 povzročal sive lase gostom. To so izkoristili naši v napadu. Ko so Sinovi burje z golom Matevža Štrancarja ter nato še Luke Bratine v 55. minuti povedli za štiri gole, je bila tekma odločena, Ajdovci pa so jo mirno pripeljali do konca.

Sledi derbi na Igu proti prvouvrščenemu Mokercu, ki so ga naši v dosedanjem delu prvenstva edini premagali.

Fotogalerija s tekme (foto: Primož Brecelj)

 

Plakat SP 32

WithU2

Kontakt

  • Rokometni klub Ajdovščina
  • Tovarniška cesta 7, p.p. 90,
  • 5270 Ajdovščina, Slovenija
  • Tel: +386 41 507 703
  • Fax: +386 5 368 90 39
  • Email:   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
  •                Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Mladi pozor!

slide22

Pridružite se nam !!!